Ποιοι είμαστε

Πάθος. Αριστεία. Υπευθυνότητα. Ομαδικότητα. Ακεραιότητα.

Από το 1993 η Νοσοκομειακή Γραμμή ΑΕ είναι προσηλωμένη στην προσφορά καινοτόμων ιατρικών λύσεων στους παρόχους υγειονομικής περίθαλψης.

Στελεχώνεται από μια ομάδα ανθρώπων μεγάλης εμπειρίας στην αγορά Υγείας, που έχουν εργαστεί για πολλά χρόνια σε πολυεθνικές εταιρίες . Στη Νοσοκομειακή Γραμμή ΑΕ, οι εργαζόμενοι αναπτύσσουμε ισχυρούς δεσμούς συνεργασίας και μοιραζόμαστε ένα κοινό μέλλον.

Οι αξίες μας

Πάθος

Ενεργούμε με αφοσίωση και με ενθουσιασμό για την επίτευξη των στόχων μας. Παραμένουμε προσηλωμένοι και εργαζόμαστε με επιμονή σε ένα περιβάλλον που μεταβάλλεται διαρκώς. Καθοδηγούμαστε από την απαίτηση να προσφέρουμε καινοτόμες θεραπευτικές λύσεις σε όσους τις έχουν ανάγκη.

Αριστεία

Εισάγουμε και διανέμουμε προϊόντα της υψηλότερης δυνατής ποιότητας. Δεν κάνουμε κανένα συμβιβασμό σε θέματα ασφάλειας και αποτελεσματικότητας. Η τεχνογνωσία μας είναι η δύναμή μας. Εκπαιδευόμαστε συνεχώς πάνω στο αντικείμενό μας και παρακολουθούμε τις εξελίξεις για να αναγνωρίζουμε νέες επιχειρηματικές ευκαιρίες. Θέλουμε να είμαστε ηγέτες και να διαμορφώνουμε τις μέλλον.

Υπευθυνότητα

Είμαστε υπόλογοι για ό,τι κάνουμε και ενεργούμε υπεύθυνα. Έχουμε συναίσθηση των υποχρεώσεών μας προς τους ασθενείς, τους επαγγελματίες υγείας και τους προμηθευτές μας. Λειτουργούμε ως ένας συνειδητοποιημένος επιχειρηματικός οργανισμός και τηρούμε τις δεσμεύσεις μας προς την κοινωνία.

Ομαδικότητα

Εργαζόμαστε ομαδικά, υποστηρίζουμε κάθε μέλος του οργανισμού και μοιραζόμαστε τη γνώση. Η εταιρική επιτυχία έρχεται μέσα από ομαδική προσπάθεια. Εκτιμούμε τη διαφορετικότητα, είμαστε κατά των διακρίσεων και συμπεριφερόμαστε με σεβασμό και αξιοπρέπεια στους συναδέλφους μας. Ενισχύουμε τη δέσμευση όλων των μελών της ομάδας στην επίτευξη υψηλών στόχων.

Ακεραιότητα

Ενεργούμε με εντιμότητα και σύμφωνα με τους νόμους και τους ηθικούς κανόνες που αφορούν τις φαρμακευτικές επιχειρήσεις. Κάνουμε αυτό που είναι ηθικά σωστό ακόμα και όταν δεν είναι αντιληπτό από άλλους. Είμαστε συνεπείς σε αυτό που λέμε και επιχειρούμε σύμφωνα με τις αξίες και την κουλτούρα της Νοσοκομειακής Γραμμής ΑΕ.